36th Vilnius Jazz Festival. 12-16 October, 2022

2014.03.06

Frankofonijos dienoms - „Laurent Dehors Trio“ maištingoji programa „Political Songs“

Festivalis “Vilnius Jazz” Frankofonijos dienų proga šiemet vėl tradiciškai pratęs naujojo progresyvaus Prancūzijos džiazo pristatymą Vilniuje. Kovo 26 d. 19 val. sostinės „Piano.lt“ koncertų salėje festivalio kvietimu savo maištingąją programą „Political Songs“ parodys originalusis „Laurent Dehors Trio“.

Laurent Dehors Trio “Political Songs”

Laurent Dehors - clarinet, bass clarinet, contrabass clarinet, tenor sax, bag pipe, voice
Matthew Bourne - piano, tapes, voice
Gérald Chevillon - bass and soprano saxophone, voice

Šmaikštūs, išradingi, žaismingi, spontaniški – taip galima apibūdinti „Laurent Dehors Trio“ muzikantus – dūdmaišiu, klarnetais ir saksofonu grojantį grupės lyderį prancūzą Laurent‘ą Dehors‘ą, jo tautietį saksofonininką Gerald‘ą Chevillon‘ą ir britų klavišininką Matthew Bourne‘ą.

Lietuvių publika iš šio ansamblio žino tik britų naujosios muzikos žvaigždę Matthew Bourne‘ą. 2004-ųjų „Vilnius Jazz“ festivalyje pianistas sužavėjo publiką ekscentrišku grojimu ir savitu humoru.

Staigmenas mėgsta visa trijulė. Savo nauju projektu „Political Songs“ Laurent‘as Dehors‘as su bendražygiais sumanė patyrinėti politinės ideologijos ir demagogijos fenomeną. Spėlioti, kuo muzikantų laki vaizduotė pavers į projektą įpintus įtakingų politikų monologus ir tautines giesmes, neverta – prašautume pro šalį.

„Kiek kartų girdėjome frazę: „Visi politikai korumpuoti“? Dauguma žmonių jais netiki, bjaurisi ar bodisi, abejoja demokratija, mano, kad politikai jų nuomonės nepaiso. Tačiau mes vis dar žavimės pasiaukojimą, kilnumą, bičiulystę šlovinančia retorika ir kalbomis, kurios ragina laisvai gyventi, mąstyti ir mylėti.

Kas geriau gali perteikti visas šias temas už džiazą – muziką, kurią žmonijai dovanojo vergai. Užuot žudę ir kariavę, jie šoko su savo ponais“, - aiškino projekto idėją Laurent‘as Dehors‘as.

Koncertą remia Prancūzų institutas Lietuvoje.

Bilietų kaina – nuo 30 Lt.  E-bilietus patogiai ir greitai įsigyti galite čia, apmokant visų Lietuvos bankų e-banko sistema, Mokėjimai.lt sistema, "Perlo" terminaluose, Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose, Maxima parduotuvėse, "Lietuvos spaudos" ir Narvesen kioskuose -

Moksleiviams ir studentams, pateikusiems galiojantį pažymėjimą - 20 proc. nuolaida
(tik perkant internetu su kodu "moksleivis" arba "studentas").

Arba nuskanuok ir apmokėk šį koduką Worapay arba Paysera išmanaus telefono programėlėmis - antrą bilietą gauk nemokamai!

WoraPay- jei nori mokėti iš mokėjimo kortelės. Parsisiųsk nemokamai: AppStore, GooglePlay.

Paysera- jei nori mokėti iš Mokėjimai.lt sąskaitos. Parsisiųsk nemokamai: AppStore, GooglePlay.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina prieš koncertą - 43 Lt.

 

Naujienos e-paštu

RSS

2023.10.16

„Vilnius Jazz“ jaunųjų talentų konkurse triumfavo tūbos virtuozas

2023.10.14

„Vilnius Jazz“ įvertino Marijaus Aleksos nuopelnus Lietuvos džiazui

2023.10.11

36-ąjį festivalį „Vilnius Jazz“ pradės džiazo narsuoliai, kuriems neegzistuoja galimybių ribos

2023.10.09

Festivalis „Vilnius Jazz“ atkeliauja kupinas intriguojančių sugrįžimų ir naujų pažinčių

2023.10.05

Pranešimas spaudos atstovams

visos naujienos