36th Vilnius Jazz Festival. 12-16 October, 2022

2010.04.06

Prancūzijos džiazą Artscape programoje pristato ugningasis "Jean Louis" trio

Jean Louis (Prancūzija)

Aymeric Avice - trumpet, slide trumpet, seashells
Joachim Florent - double bass
Francesco Pastacaldi - drums

Nors “Vilnius - Europos kultūros sostinė” metai baigėsi, ilgalaikis tarpdisciplininis projektas Artscape, persikėlęs į 2010-uosius, toliau tęsia Europos kultūros sostinių pristatymą. Balandžio 20 dieną 20.00 val. jis kviečia į menų laboratoriją “Mulen Ružas” (V.Mykolaičio-Putino 5), kur skambės prancūzų džiazas, pristatomas jauno, energingo trio “Jean Louis”.

Jau keletą metų tarp ryškiausių Paryžiaus grupių minimas jaunasis trio “Jean Louis” savąja kūryba įrodinėja, kokia kerinti ir intriguojanti gali būti džiazo, roko, postpunko ir eksperimentinės muzikos jungtis. Ypač jei ji prisodrinta netikėtais atradimais – kad ir gitaros tembru suskambančiu trimitu ar nelauktais stilistiniais posūkiais. Savitą užburiantį ir nepaprastai organišką stilistinį mišinį kuria trys “Jean Louis” nariai: trimitininkas Aymeric Avice, naujus tembrus atrandantis ne tik įvairiais elektroniniais priedais papildytu įprastu trimitu, tačiau sykiais pasitelkiantis ir gerokai retesnį džiazo scenose jo giminaitį slankiklinį trimitą, o taip pat istorinius pučiamųjų instrumentų pirmtakus - jūros kriaukles. Jo įvairialypiam pučiamųjų arsenalui puikią draugiją sudaro kibus ir energingas Joachim Florent kontrabosas bei Francesco Pastacaldi mušamieji. 

Jean Louis”. Kodėl jie pasirinko tokį keistą pavadinimą, jei nei vienas šios grupės narys nėra šio vardo savininkas? Nereikia stebėtis – trio pavadinimas toks pats netikėtas, kaip ir jo kuriama muzika – taikliai balansuojanti tarp džiazo, elektroninės ir roko muzikos, prisodrinta roko beato, praturtinta skoningais triukšmo elementais, pulsuojanti ir svinguojanti. Rokas? Džiazas? Džiazrokas? Elektronika? - ugningieji prancūzai “Jean Louis” nesuka galvos, kaip vadinti jų muziką, tačiau žada neabejotiną energijos užtaisą visiems ir kiekvienam.

Bilietus platina Bilietų Pasaulis , kaina – 30 Lt.

Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina prieš koncertą - 50 Lt.

Projektas „Artscape“ yra nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ dalis.

Naujienos e-paštu

RSS

2023.10.16

„Vilnius Jazz“ jaunųjų talentų konkurse triumfavo tūbos virtuozas

2023.10.14

„Vilnius Jazz“ įvertino Marijaus Aleksos nuopelnus Lietuvos džiazui

2023.10.11

36-ąjį festivalį „Vilnius Jazz“ pradės džiazo narsuoliai, kuriems neegzistuoja galimybių ribos

2023.10.09

Festivalis „Vilnius Jazz“ atkeliauja kupinas intriguojančių sugrįžimų ir naujų pažinčių

2023.10.05

Pranešimas spaudos atstovams

visos naujienos